Duben 2013

25. KAPITOLA

28. dubna 2013 v 21:59 | DOMčA & MONčIčKA |  Škola elementov
"DLOUHO SME SE NEVIDELI, Elina."
"Medúso!" zAVRčELA BLNDÝNA.
"ALE NO TAK SESTŘIčKO, TO SEš Až TAK NEšťASTNÁ ŽE MNE VIDÍš?"
"Jdi k čertu!"
"Ale no tak, tolik nenávisti v jedné vete."
"Proč si tady Medúso?"
"a ty?"
"nevím, opravdu ne, jen jsem se pobudila a vylezla jsem z téhle holky, nic víc nic míň."
"Oh, pošetilá sestřičko." Blondýna zavrčela.
"Už dávno nemáš práve mne takhle oslovovat!"
"Ale no tak, proč seš zlá, udelala jsem ti snad nekdy neco?"
"Ty dobre víš o co tady jde!"
"Ne, nevím."
"Jakto že né?"
"Veříš tomu že když jsem tvá starší sestra musím vedet všechno?"
"Bylo by to vhodné."
"Ale no tak Eleno, buď šťastná, po tak dlouhé dobe máme možnost se schledat jako sestra se setrou."
"Ty už nejsi má sestra." Zječela Blonca.
"Podívej na nich." Poradila jí medusa. Elena se obrátila a dívala se na dva lidi. Dva milující se lidi. Vidíš jejich utrpení? Ozvalo se jí v hlave. "medúso nemluv na mne pomocí myšlenek!"
Nebo co? "Nemluv tak SAKRA!!!!"
"Dobre, uklidni se Eleno."
"Uklidni se, uklidni se?!?! Deláš si prdel?! My dve jse mrtvý dýl než.... než.... kurva jaký je rok?!"
"Co ja vím." Spíše konstatovala černovláska.
"Ty nevíš?"
"Ne a nekoukej tak!"
"Proč jme jen tady..."
"Nevím ségra, ale nedepči, všechno bude v pohode, věř mi..."
"Já chci domů chápeš?!"
"A-aha." A pak se začala smát.
"Co?!"
"Nic, nic, jen mi to strašne připomína dobu když jsi byla malá."
"Jo?! A to jako proč?"
"Tehdy... víš mohlo ti být tak osm..."
"A tobe dvanáct!"
"Jo mne bylo dvanáct a stratili jsme se v lese když jsme zbírali borúvky, pamatuješ?"
"Jo..." Černovlasá se na ní jemne, až mateřsky usmála. Byla moc ráda že z hlasu její malý pošetilí sestřičky už neznel ten nenávistný a opovržlivý tón.
"Říkala jsem ti ať už jdeme domů ale ty ne, jednouše musíme zbírat borůvky a pak...."
"Jsme se stratili a já ti nadávala a řvala na tebe ať mne okamžite zavedeš k mámne nebo jim řeknu že jsi mne unesla." Popotáhla blondýna.
Medůsa se zasekla. Udivene se koukla na svojí sestřičku a vykulene koukala na její slzemi zalátými očima. "Ach Bože Eleno, je mi to tak moc líto!" Pevne jí objala a Elene to až bolestne připomnelo chvíle kdy byla Medůsa její opravdová sestra. Tehdy.... tak dávno... "Co se stalo pak?"
"Pak? Upadla si a bouchla ses do hlav.y Vydesila jsi mne protože jsi neotvírala oči, myslela jsem si že jsi mrtvá a tak jsem te s brekem unášela domu na plecích. Pořad ti opakovala: ,vydrž Eleno, vydrž! Nesmíš umřít´ No a pak ses problala, dezorientovaná ale tvůj rošťácky usmev byl na svem míste jako vždy." Povzdechla si Medúsa, vědela že tady nebudou na pořád že o chvíly pujdou opět do onoho sveta ale... ješte nechtela... svojí sestru milovala...MOC! "Medúso?"
"Ano?"
"Já nechci umřít... znovu, nelíbil se mi život po smrti, ti lidi se na mne moc zlobili, bili mne, protože jsem te neporazila, nenávideli mne protože jsem te nedokázala zabít a.... bože jejich duše byli naplneny temnoutou tak moc... témeř jako tvoje duše pri našem posledním souboji. Nechci se tam vrátit chci tady zůstat protože... protože..." Medůsa s napetím čakala co její mladší sestřička řekne. "PROTOŽE JÁ Už O TEBE NECHCI ZNOVA PŘIJíT! Nechci, nemůžu, nechci přijít o mou starší sestru, nechci, nechci, NECHCI!"
"E- e- elino..." Vykoktala černovláska. Nikdy svou malou sestŘičku nevidela v takovémhle stavu. Nikdyjí nevidela brečet nebo tak, její sestřička se vždycky usmívala a říkala: "Musíš to brát sté pozitivní stránky!" A ne tohle... nebo se snad plete? Kolikrát Elina plakala kvůli ní? Jednou, dvakrát třikrát... nebo snad osmkrát.... Bože, proč zrovna MOJE sestra musí takhle trpět, ja nechci aby trpěla!

"NELO!" Slišela jsem Sasukeho... SASUKE! Itachi se dostal do slepé uličky, oba jsme byli už unavení a teť mi došli posily v podobě Sasukeho, Adriana a Sabríny.
"Itachi?!"
"Ty?!"
"Co-."
"Jo, už to tak je," Slyšela jsem zašeptat Sasukeho, on to vě... jak to mohl vědet?!
"Promiň mi to bráško," Uslyšela jsem Itachiho. Za co se mu omlouvá... Za co? On přece nemůže za to že je tma... A pak se koloběh mích myšlenek utnul a já bezvládne padala k zemi...

"Co se to..." Zašeptala Elena umrnčene.
"ELENO!"
"pROč Jsem pruhledná, Medůso? Co se deje?!" Šeptala Elena zdešene. "Medůso já nechci pryč, nechci spátky!"
"Eleno..." Zašeptala Medůsa. Pevne svou mladší sestřičku objala, která jí v zápětí zmizela v náručí a zůstalo po ní jen pár třpitek...

JEžíší KRISTE!!!!

28. dubna 2013 v 12:16 | DOMčA |  moje kecy
MONčIčKA SE ZBLÁZNILA, VONA SI JEDNODUšE ZMYSLí žE JÁ BUDU POSLOUCHAT JEJí ZAMILOVANí KECY JO? tY VOLE, TOHLE JSTE JEšTE NEVIDELI! vONA JE NESKUTEčNÁ VONA SI JEDNODUšE ZMYSLELA žE JE ZAMILOVANÁ, JAKO CHÁPE TO NEKDO? a PAK MNE TOTÁLNE ODROVNÁ S TAKOVOU VĚCí žE SE Jí SNILO žE BYLA PÁPEžKA... NO... VžDYť ŘíKAM, TOTÁLNE MIMO! a TEť TEDY žVANí O TOM, žE TO JE URčITE JEJí POSLÁNí, STÁT SE PÁPEžEM! jASNE UCHÝL JAK VONA PLUS JEJí PENTAGRAM, KTEREJ NOSí DO PODOTÝKAM-KATOLICKÝ- šKOLY.... UF TAKžE... JE HELE, VšIMLA JSEM SI TÉMU TÝDNE TAKžE SI POLOžíM OTÁZKU KTERÁ JE TÉMOU: PROč ZROVNA Já- TO JE JAKO TA OTÁZKA- MUSíM ZNÁšET JEJí KECY... BOžE, JINAK K DALší KAPITOLKA NAPSANÁ TAK SI NAPIšTE JESTLI Jí CHCETE HNED NEBO SI MMÁME JEšTE KAPITOLY PREDEPSAT... TAK ZATíM
MNEJTE SE
JINAK MONčIčKA VÁM URčITE POSíLA PUSU, TAK čAU

24. KAPITOLA

12. dubna 2013 v 11:10 | DOMčA |  Škola elementov
JO TAK ABY JSTE VĚDELI VšECHNY NÁPADY POCHÁZEJ S HLAVY MONčIčKY JÁ JE JENOM SEPISUJI NEBOť VONA JE NESCHOPNÁ, UPOZORNUJU žE TAM BUDE MOŘE CHYB JELIKOž Z čEšTINY MI VYCHÁZí čTYŘKA A TAKY NA TOMHLE KRÁMU NEVÝM MOC PSÁT A TAKY... MLUVíM MOžNÁ TROCHU VADNE A JELIKOž SE Až PŘíLIš BAVíM S MONčIčKOU CHYTÁ MNE TROCHU SLOVINA, TAK TO JE NA ÚVOD ABY JSTE VĚDELI CO VÁS čEKÁ...

zDEšENE JSEM SE KOUKALA NA ITACHIHO. vIPADAL DESNE! bEZMOCNE KLEčEL NA ZEMI A MNEL ZAKLONENOU HLAVU. nA KRKU MU NAVRELI žíLY A VONY NEBYLI JAKO čERVENÝ NEBOťTO MODRY ALE čERNÝ! kSAKRU, VO CO TADY JDE?! tO JAKO I MNE SE STANE A BUDÚ MíT žLUTÉ žíLY NEBO CO?! dES MNOU PROCHÁZEL OPRAVDU MOžEHNANE! sLEDDOVALA JSEM JAKO V NESMíRNÝCH BOLESTECH OTEVíRÁ PUSU, JAKOBY CHTAL ZAŘVAT OD BOLESTI ALE TAK NEJAK MU TO NEVYšLO, PROTOžE Z ÚST SE MU JAKO KEJZíR VYPLížIL čERNEJ DYM. dYM A V NEM JAKOBY MALÉ KLUBíčKO čERNÉ LÁTKY, LESKLÉ čERNÉ LÁTKY, KTERÁ SE ZAčALA TAK NEJAK ROZEPíNAT A Z LÁTKY SE VYMOTALA žENA. čERRNÝ VLASY, čERNÝ OčI, čERNÉ OBLEčENí, BíLÁ KŮžE... JO, PRESNE JAKO VĚTšINA UCHIHU. bYL TO OPRAVDU ZVLÁšTNí POHLED A TAKY DOST VODPORNÝ! iTACHI KLEčEL SE ZAKLONENOU HLAVOU A S čERNEJMA NAPUCHLEJMA žILAMA NA KRKU A... TY VOLE VON TO MNE TAKY NA RUKOUCH MNEL OTEVŘENOU PUSU DO KOŘÁN, DESIVE VYPOULENÝ VOčI A TAKY MU Z PUSY PORÁD šEL TEN čERNÝ KOUŘ A HNDE NAD NíM LEVITOVALA TA žENA. pŘEJEL MI MRÁZ PO ZÁDECH. bÁLA JSEM SE ALE TO OSTATNE BY SE NA MÉM MíSTE ASI KAžDÝMU STALO. sAKRA sASUKE, KDE JEN SI, POMOZ MI!!!

lUIÉROVÁ.... KDE SI? (nEVíM JESTLI MONčIčKA NAPSALA žE Už Ví KDE JE, KAžDOPÁDNE NA TO ZAPOMEňTE ;-)) kDE JEN SI? cíTIM TVÉ ZOUFALÉ PROSBY O POMOC TAK MI KRUCI ŘEKNI KDE SI!!!

mOJE TELO MNE PŘESTALO POSLOUCHAT, JEDNODUšE JSEM CíTILA RÁŘE V MíM TELE. cHTELO SE MI KŘIčET ALE NE OD BOLESTI ALE VOD SLASTI, PROCHÁZELO MNOU TEPLO. cEITILA JSEM TO KOUZLO VE MNE, CIETILA JSEM JAK MNOU PROUDí VZDUCH, ZEMNE A VODA. eLEMENTY KTERÉ SOU MI ZPŘíZNENí, KTERÉ SEM NAšLA, CIETILA SEM V SOBĚ SíLU, PREJDE TEŤKOUNS NA BOJ? bUDU B OJOVAT S iTACHIM TEť? jÁ S NíM NECHCI BOJOVAT, V HLAVE SE MI ZOBRAZILI OBRAZI, OBRAZI MÉHO žIVOTA, MOJE MÁMA, MŮJ OTEC, MŮJ STREJDA, MOJE RODINA!!! cíTILA JSEM OBROVSKÝ žAL, CHTELA JSEM JE MíT U SEBE. jAKO MOU MÁMU, TAK I MÉHO TÁTU, NECHTELA JSEM PENíZE KTERÉ JSEM VLASTNILA CHTELA JSEM JENOM JE A MÉ NOVÉ PŘÁTELE! aDRIÁNA, sABRíNU, ENGIE, oLIVERA, oSKARa, bONNIE, DAMENA... iTACHIHO!!! cHTELA JSEM HO ZPÁTKY... NE! jA HO CHCI ZPÁTKY! cHCI HO MíT U SEBE, NECHCI ABY BYL ZROVĚNKA ON TMA, PROč ZROVNA ON?! pROč SI OSUD BERE ZROVNA TECH KTERÝCH MILUJU?! nECHCI PŘíJíT O NEJ! nESMíM, JEDNODUšE BYCH TO NEPŘEžILA. nECHCI PRIJíT O DALší OSOBU NA KRERÉ MI ZÁLEží VíC NEž NA MÉM žIVOTU, TO PROSTE NEJDE, NEZVLÁDNU TO!! aLE JO lUMIÉROVÁ, TY TO ZVLÁDNEš, MUSíš, TOHLE JE TVÁ CESTA... oPĚT JSEM SLYšELA SASUKEHO HLAS. mÁ PRAVDU. nESMíM SE VZDÁT. iTACHI SE ZATíM ANI NEHNUL. s BOLESTí V OčíCH JSEM SE NA NEJ PODíVALA A VYPUSTILA MOU SíLU. tAKY SE MI STALO TO CO JEMU. tY TVE HOLKY CO ZNás vyšli, SE MOC NA SEBE PODOBALI, VYPADALI JAKO MI. V OčíCH MNELI BOLEST PRETOžE MEDZI SEBOU NECHTELI BOJOVAT. aLE OBJE VEDELI žE MUSí. jEDNA žILA VE STíNECH A TA DRUHÁ VE SVETLE. sPOLU BY NEPŘEžILI... NEMOHLI BÝT SPOLU. pROč JE žIVOT Tak nespravedlivý?! HCI UTÉCT NECHI ZAžíT TO CO ONY, NECHCI BOJOVAT S čLOVEKEM NA KTERÉM MI ZÁLEžI, NECHCI, nEMÚžU!!!! bOJ SE VšAK USKUTEčNí A JE ZCELA JEDNO JESTLI TO BUDE DNES NEBO ZíTRA. nECHALA JSEM HOLKU ZE MNE VYJíT, A VSTALA JSEM. iTACHI MNE NÁSLEDOVAL. nECHALA JSEM SVOU SíLU PROUDIT VYCHÁZELA ZE MNE NAžLOUTLÁ CHAKRA A ZNEJ ZCELA čERNÁ, Už MÁ VšCHNY ALEMENTY, NEBO PROč JE JEHO CHAKRA TOLIK SILNÁ? jEHO OčI SE OTEVŘELI A MNE SE ZATMNELO PŘED OčIMA. už TO NEBYL MŮJ iTACHI KTERÉHO JSEM ZNALA, V TEHLECH OčíCH BYL JEDNOM CHLAD, NEODRÁAžELI žádnej cit ALE I TAK JSEM NEBYLA SE POHNOUT PRETOžE TO... POŘÁD JSEM CíTILA žE !ON! JE TAM NEKDE POŘÁD A JÁ NEBYLA SCHOPNNÁ VZDÁT SE PLAMíNKU NADEJE žE MŮJ iTACHI TAM POŘÁD NEKDE JE. zAÚčIL NA MNE ALE JÁ JSEM SE NEMOHLA ANI POHNOUT, POŘÁD JSEM SE KOUKALA DO JEHO Očí, VEDELA JSEM CO PRESNE A KDY UDELA, CVIčILA JSEM S NíM, ZNÁM JEHO POHYBY I MYšLENí V BOJI ALE I TAK JSEM MU NEMOHLA UBLížIT. "CO TO DELÁš?!" vYJEL PO MNE. "bRAň SE, nELO PROSíM BRAň SE." jEHO OčI SE ZMENILI, Už NEBYLI CHLADNÉ ZNOVU TO BYL ON ALE JAKO BY NEKDO OVLÁDAL JEHO TELO, JAKO BY MUSEL BOJOVAT. "nELO PROSíM, BRAň SE, NECHCI TI UBLížIT!" ŘEKL VYDEšENE A JÁ NEVEDELA CO DELAT NEBO HÚŘ JÁ ANI NEVEDELA CO SI MYSLET. zDEšENE SE CHYTL ZA HLAVU A ZAKňUčEL BOLESTí CHTELA JSEM TAKY ALE SPíš OD TÉ BOLESTI ŘVÁT. cHTELA JSEM ZE SEBE VYPUSTIT VZTEK NA NEJ žE SE STAL TMOU, NA OSUD, NA MNE, VšECHNO TO TAK NEPŘíčETNE BOLELO, OSUD SE MNOU NECHTEL DELAT KOMPROMISY, BRAL MI VšECHNO BEZ OPTÁNí. aLE TENTO KRÁT NE, NECHCI STRATIT iTACHIHO! iTACHI SE POSLEDNE NA MNE ZMUčENE PODíVAL A JEHO LÁSKYPLNÉ OčI PLNÉ ZOUFALSTVÝ BYLI TA-TAM, Už OPĚT JE NAHRADILI SKLENENÝ CEZ KTERÝ NEšEL VIDET CIT. ZNOVU NA MNE ZAUTOčIL ALE JÁ SE BRÁNILA ODHODLANÁ ZNOVU V NEM NAJíT STARÝHO ITACHI BOJOVALI SME. bYLO TO TAK VYROVNANÝ! zNALI SME NAšE POHYBY, BYLY SME SYNCHRONIZOVANÝ NAPROSTO SYMETRICKY A ZVLEHODOVĚ NAPROSTO ASYMETRICKY. bYLI JSEM JINÝ A ZÁROVEň TAK STEJNÝ. vYšVYHLA JSEM SE A VETROVOU čEPELY JSEM MU CHTELA PODŘíZNOUT HRDLO ALE NEMOHLA JSEM...
...MILUJI HO...

jE TO DESNÝ, MONčIčKA MI MOC POMÁHALA, DIRIGOVALA KAžDEJ MŮJ POHYB A OPĚTOVNE SE DO TOHO DOSTÁVA ALE ZATíM TO VYPADÁ TAK žE PSÁT BUDU JA PROTOžE PRY: "čESKY TO ZNí LíP" NO JO VONA JE CELKOVE STRAšNEJ FANDA čECHU :D kAžDOPÁDNE JMÉNO nELA ZNí V čEšTINE DESNE!!! :P

jO A TAKY VÁM UKÁžU JAK VYPADLI TY DVE CO ZNICH JAKOžE VYšLI, NO MONčIčKA MÁ SNIMA DVEMA JEšTE PLANY ALE ANI MNE JICH JEšTE NEŘEKLA NO ASI TAKY Ví PROč, VYKECALA BYCH VÁM JE XD

Oh yeach!!!

12. dubna 2013 v 8:04 | DOMčA
TAAKžE LIDI! NAšLI JSME DOKONALOU MODLITBU, KTEROU SE MODLíME S MONčIčKOU KAžDEJ VEčER!
(JOJO, KDYBY NECO YAOI JE SEX MEDZI DVOUMA MUžI)

Yaoi náš, jenž jsi na internetu,
Posvěť se bišíci tví,
Přijď úchylnost tvá,
Buď sex tvůj,
Jako v manze, tak i v anime,
Yaoi náš vezdejší dejž nám dnes,
A odpusť nám naši zvrhlost,
Jakož i my odpouštíme všem heterosexuálům,
A neuveď nás v hentai,
Ale chraň nás od bara.
Neboť tvé je anime i manga i sláva navěky.
Yaoi!


!!!OBOZNÁMANIE/ ALTERNATíVY!!!

5. dubna 2013 v 22:38 | mončička |  moje kecy
Tak ak by sa náhodou niekto divil čo je s mojou dokonalosťou tak práve vôbec na školu elementov nemám náladu (čo ste asi zistili aj z posledných totálne desných a krátkych kapitol) takže dokým ma nepobozká múza... nemajte si to za zlé, naozaj! Ja len... že fakt nwm čo napísať, fakt, prisahám!

Mno a tak ma napadlo že by mi s písaním mohla pomôcť kamoška problém je v tom že je ešte perverznejšia než ja a to už je čo povedať a je to češka čiže by ste to mali po česky.
Prakticky vzato vie o čom je poviedka a je ochotná napísať ďalšiu kapitolu píše super aspoň podla mňa omnoho lepšie než ja ale tak nie každý súhlasí s mojím názorom napríklad ona so mnou nesúhlasí ale to je... ehm, asi jedno

TAKžE OTÁZKY PRE VÁS!!!

-CHCETE ABY NAPíSALA ĎALšIU KAPITOLU ALEBO SA VÁM CHCE čAKAť NA MňA

Bola by som rada keby sa vyjadrilo 7 ludí lebo pokial viem tak mám min. 7 čitatelov podla komentov takže... horsa premýšlať nad tým čo je lepšie :D