Sasunaru 1/2

3. ledna 2013 v 21:38 | mončička

Lidi který nemaj rádi pári kluk x kluk (jednoduše buzny) nečíst a nechci tady komentáře typu: fuj to je nechutný! Protože já jsem vás varovala!

"Máme misi." Oznámil Kakashi týmu 7. "Musíme do Skryté písečné vyzvednout jedného feudálního pána a jít s ním spět do Listové."
"Jo ta!" Tešil se Naruto.
"Klid usurotankachi!"
"Sasukeéé!" Zařval Naruto.

"Dobře, utáboříme se." Zavelil Kakashi. Všichni si začali stavět stany, když v tom? !
"Kashi sensei já si zapomnela stan."Zabručela Sakura. Kakashi se na ní udivene podíval, přemýšlel jak tohle dilema vyřešit. Sakuru nemúžu dát do jednoho stanu se Sasukem a Naruta nemúžu dát do jednoho stanu se Sakurou a kdybych dal Sasukeho do jedného stanu s Narutem... no to by asi taky nedopadlo nejlíp. Ale co jiných mi zbýva. Do mého stanu se už nezmestí a k tomu Sakura je jediná holka v týmu i když jí podezírám že to udelala schválne aby byla v jedným stanu se Sasukem. Chjo. "Dobře, Naruto dej jí svúj stan, budeš se Sasukem."
"Nany?!" (cože?!) Zječel Naruto a Sasuke ho probodl pohledem. "Nande?!" (prečo?!) "Kakash sesnsééi!"
"Sakura je jediná holka v týmu."
"Tak, tak nemúže být s váma ve stanu nebo i já sváma ve stanu, bude to lepší než se Sasukem ve stanu." Sasuke si odfrkl.
"Nemel usurotankachi."
"Nany?!"
"Nemestil by ses." Pokrčil rameny Kakashi.

Ve stanu:
"Múžeš se laskavě přestat svlékat?!" Okřikl blonďák Sasukeho.
"Vadí ti to snad?"
"To si píš, že mi to vadí!"
"Proč?"
"P- protože!"
"Prosímte! V čem budeš spát ty, ja odmítám spát oblečený."
"To si jaho dáš dolu i ty trenky?!"
"CHtel by si?" Naruto zrudnul. Vypadal jako rajče se žlutýma listma. Sasuke se na nej podíval a pak se začal smát, čož Narutovi téměř vyrazilo dech, jelikož videt Uchichu se usmívat a k tomu ješte smát, to je trochu moc ne?!
"JAsne že ne, Baka!" Naruto si zvlékl mikinu a lehl si vedle Sasukeho."Ale usurotankachi." řekl a chitnul blonďáčka za zadeček. NAruto vypísknul a kopnul Sasukeho. Zdešene na nej vyvaloval oči. "Co to krucinál, prečo si to ude..." Černovlásek zacpal blonďákovi zbytečné žvásty svými rty. A co se stalo když se odtáhl? "Cos to... ty zmrde jak te tohle mohlo napadnout?!" Řval NAruto z plmných plíc. "Cos to krucinál udelal ty zvrácenej perverzáku!" Sasuke se začervenal Ano červenal se! "J-ja..."
"Ano? Doufám že máš hóódne dobrou omluvenku!" Ječel a taky pokračoval. "Prese! Baka, ty jeden odpornej..."
"Buď zticha usurotankachi."
"Tak já mám byť zticha?!"
"Jo nebo zobudíš Kakashiho a nebo ješte húř Sakuru." Naruto se zarazil. Nechtel od Sakury ZASE dostat nakládačku, to tedy ne. "jdem spát." Naruto na nej překvapene pohlédl. "A nebo chceš delat neco jinýho?"
"Jestli si myslíš že s tebou budu spát v jednom stanu tak..."
"Cheš jít ven jo?" Otevřel stan a ukázal ven. Lylo jak z krhly.
"Ty si takovej Baka!" Zařval Naruto a naštvane si opět lehl. Sasuke si taky lehl ale přímo hltal narutovi záda. "Nečum na mňe tak ty úchyle." Zařval na nej a znova se vienoval snaze usnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne Anne | 5. ledna 2013 v 12:41 | Reagovat

Supeer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama